szukaj
klatka drugaklatka pierwszaklatka trzecia5

siedzisko

O firmie

Jesteśmy producentem mebli specjalizującym się w produkcji siedzisk do zabudowy, ławek i ścian tapicerowanych, paneli dla barów, pubów, klubów i restauracji, hoteli i innych obiektów użyteczności publicznej.

Oferujemy wykonane na miarę meble tapicerowane i inne usługi, w tym wykonanie pomiarów z natury u Ciebie w lokalu, montażu i instalacji w sytuacji gdy macie takie potrzeby.

Wszystkie elementy naszych siedzisk można w pełni dostosować do własnych wymagań i Twoich oczekiwań tak w kwestii kształtu, wyboru tkaniny i koloru.

Aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie oferujemy koncepcje dostosowane do różnych budżetów odpowiednio do przedstawionych potrzeb.

Jako specjaliści w produkcji na zamówienie wszelkiego rodzaju siedzisk, mamy bogate doświadczenie w wykonywaniu tego typu mebli i usług, rozwiniętej bazy wzorów i systemu rozwiązań technicznych. Proponujemy pomoc i porady bez zobowiązań, w zakresie układu oraz funkcjonalności pomieszczeń.

Chociaż w WALABI S.C. staramy się przede wszystkim skupić się na naszej produkcji na zamówienie siedzisk, wyposażamy także obiekty i lokale w wiele towarzyszących produktów jak stoły, krzesła, taborety, hokery, fotele, sofy do spania, łóżka, meble wolnostojące, tapicerowane i drewniane.

Oferujemy serwis wspierany przez zespół z wieloletnim doświadczeniem. Projekty są przygotowywane od początku do zakończenia przy stałym wsparciu osób projektujących w CAD, Sketchup itp.

Posiadamy również szereg stałych, wdrożonych systemów zabudów, które możecie wykorzystać „od ręki”.

Przejrzyj naszą stronę, aby zobaczyć szereg pomysłów, odpowiadających zarówno tradycyjnym, jak i nowoczesnym koncepcjom, które są w pełni konfigurowalne i aby pasowały do Waszych wymagań.

Aby zobaczyć przykłady zrealizowanych projektów prosimy wejść w zakładkę portfolio. 

Zapraszamy do kontaktu z nami. Udzielimy wszelkich informacji.

przebywanie zbyt długo w pozycji siedzącej zwiększa ryzyko zgonu nawet o 40 proc. - alarmują australijscy naukowcy.

Nawigacja:

Siedziska
Aktualności
Produkty
Portfolio
Kontakt

Dane firmy:

Walabi Sp. z o.o. Sp.k.
Ul. Żółkiewskiego 37/41, lok. 92
87-100 Toruń
NIP: 879-27-00-696

Dane firmy:

© 2013-2021 www.siedziska.com
Wszelkie prawa zastrzeżone!
Polityka prywatności

projekt i wykonanie: Projektowanie sklepów internetowychArt Delarte